מכולות

מכולות

מכולות

מבנע טק – מבנים ניידים איכותיים בהתאמה אישית

מכולות מהוות פתרון אחסון הן לטווח קצר והן לטווח ארוך. יתרונותיהן של מכולות הם רבים ובין היתר באים לידי ביטוי בעובדה שמדובר במבנה העשוי מחומרים איכותיים ועמידים מה שמאפשר אחסון סחורה בשטח פתוח תוך עמידות בפני תנאי מזג האוויר השונים.

מכולות מגנות בצורה הטובה ביותר על המטען מפני פריצות וגנבות. ניתן לנייד את המכולות ממקום למקום בצורה קלה ונוחה גם בים וגם ביבשה.

כך ובמידה ואתם מעוניינים במכולות לכל מטרה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם חברת מבנע טק – החברה מתמחה בבניית מכולות הנותנות מענה מלא על כל צרכי הלקוח.

דברים שחשוב לדעת על מכולות

מכולות אשר ידועות גם בשם קונטיינרים, הן סוג של תיבות אשר עשויות ברוב המקרים ממתכת איכותית ועמידה.

ניתן לבנות מכולות בגדלים שונים לכל מטרה, בין אם לעסקים, לחברות או לאנשים פרטיים.
עבור חברות רבות קרוואנים מהוות פתרון זמני לאחסון סחורה מסוימת והן נפוצות למשל בנמלים בהן אניות פורקות סחורה – המכולות מהוות כסוג האריזה הפופולארי ביותר בנושא של הובלה הימית.

האפשרות לשנע מטענים וסחורות באמצעות מכולות, תרמה משמעותית לרמת הבטיחות בעת שינוע סחורות – זאת משתי סיבות עיקריות, האחת היא האפשרות הקלה והנוחה לראות מה מכילה המכולה והסיבה השנייה נעוצה בעובדה כי החומרים העמידים והאיכותיים מהן עשויה המכולה וטכניקת הבנייה שלה, הפחיתו משמעותית את הנושא של גניבת הסחורות במהלך השינוע.

מכולות מותאמות לצרכים

לכל חברה או אדם המעוניין במכולות, יש את הצרכים האינדיבידואליים לו כמו גם את הדרישות והרצונות מהמכולה, אך כאן חשוב לציין שמכולות נבנות על פי תקנים בינלאומיים ובדרך כלל בגדלים הקבועים מראש (קיימת האפשרות לבחור בין מספר גדלים שונים).

בחברת מבנע טק, לוקחים בחשבון את כל הצרכים הללו ודואגים לספק עבור כל אחד את אותן מכולות העונות בצורה האיכותית והטובה ביותר על אותם הצרכים.

כך שתוכלו להזמין מכולות בגדלים ובמידות שונות ובמידה ואתם מתלבטים לגבי סוג המכולות לו אתם זקוקים, הצוות המקצועי של החברה ישמח לעמוד לרשותכם, לייעץ ולסייע לכם בבחירת המכולה אשר תענה על כל אותם הצרכים.

אתם מוזמנים אל משרדינו ומגרש התצוגה שלנו ברח' האמנות 12, א.תעשיה ספיר נתניה להתרשם מן הדגשמים השונים, להתייעץ לגבי המפרט ולהיפגש עם האדריכלית על מנת לתכנן את המבנה שלכם.