מבנה יביל למגורים

מבנה יביל למגורים

מבנה יביל למגורים

מבנע טק – מבנים ניידים ובתים יבילים איכותיים בהתאמה אישית

מבנה יביל למגורים הינם חלק מ מבנים ניידים המיועדים לשימושים שונים זמניים או קבועים, החל ממבנים המיועדים למגורים דרך משרדי מכירות ניידים או בתי כנסת ועד לצימרים או יחידות דיור.

בניית מבנה יביל למגורים מתבצעת בטכניקת בנייה קלה, הנחשבת לבנייה מהירה, ידידותית לסביבה, אשר נותנת מענה מלא על צרכי הלקוחות.

למבנה יביל למגורים יתרונות רבים, ראשית כל הם נחשבים לבטוחים יותר מאשר מבנים רגילים, יתרון זה בא לידי ביטוי בכך שהסיכוי לפריצת שריפה במקום הוא נמוך יותר כמו גם התפתחות עובש וגורמים מזהמים נוספים. מבנה יביל למגורים עשוי מחומרים בעלי תכונות בידוד טובות, אשר מגנים ומבודדים בצורה הטובה ביותר מפני קור וחום ופגעי טבע שונים.

חברת "מבנע טק" מתמחה בבניית מבנה יביל למגורים הנותנים מענה מלא על צרכי הלקוח. ב"מבנע טק" לא מתחיל במלאכת התכנון ובניית המבנה, לפני שעוברים תהליך משותף עם הלקוח במסגרתו מוגדרים צרכיו על לרמת הפרטים הקטנים ביותר.

בתים יבילים – מבנים המובלים לשטח הלקוח

קיימים סוגים רבים של דגמי מבנה יביל למגורים, אשר כל אחד מהם עונה על מטרות ייעודיות שונות.
מבנים יבילים נבנים בשטח של היצרן, תחת תקנות בנייה מחמירות. המבנה מועבר לשטח הרצוי באמצעות משאית או מנוף.

חברת "מבנע טק" מתמחה בבניית מבנה יביל למגורים מכל סוג, את המבנים היא בונה בשטח שלה ולאחר סיום העבודה – לשביעות רצון הלקוח, היא מעבירה את המבנה למקום הרצוי. החברה מקפידה לשתף את הלקוח בכל הליך התכנון והבנייה של המבנים עד לקבלת התוצר הסופי.

בתים יבילים – גמישות, יצירתיות ואיכות

מבנה יביל למגורים מאפשר גמישות רבה, יצירתיות בבנייה ומתן מענה מלא על צרכי לקוח. הטכנולוגיה אשר התפתחה בשנים האחרונות מאפשרת להוסיף למבנים מגוון רחב של אלמנטים ייחודיים.
כך ובמידה ואתם תרים אחר חברה אשר תבנה עבורכם מבנה יביל כלשהו, הגעתם לכתובת הנכונה.
אתם מוזמנים ליצור קשר עוד היום עם חברת "מבנע טק", להתייעץ עם הצוות המקצועי של החברה, אשר יסייע לכם בסבלנות רבה להגיע לפתרון אשר נותן מענה מלא ואיכותי על כל הצרכים שלכם להתייעץ עמנו למציאת הפתרון ההולם אשר נותן מענה מלא ואיכותי לכל הצרכים שלכם.

אתם מוזמנים אל משרדינו ומגרש התצוגה שלנו ברח' האמנות 12, א.תעשיה ספיר נתניה להתרשם מן הדגמים השונים, להתייעץ לגבי המפרט ולהיפגש עם האדריכלית על מנת לתכנן את המבנה שלכם.